Ospravedlnenka

Nemôžeš sa dostať na PC, máš zaracha, alebo iný dôvod prečo neprídeš?
Tak tu si správne!
Stačí ak sa nepozorovane dostaneš na PC a napíšeš že koľko neprídeš.
A ostatní sa o tvoju prácu postarajú!!!!


ospravedlnenka

Dátum: 03.07.2011

Vložil: Tá Nemenovaná..

Titulok: Ty si uvedomuješ čo robíš?

Ty vlastne aj vieš čo robíš a čo je to vlčia svorka a nekopírovanie? Keďže si nevieš všetko vymyslieť sama musíš proste kopírovať, lebo ty nič iné nevieš! Nie že by si sa napr. len inšpirovala, ale ty hneď musíš kopírovať a kradnúť! Zamysli sa nad sebou ty krava a choď sa schovať niekde do kúta!!

—————

Dátum: 08.12.2010

Vložil: Ria

Titulok: Awwwr

Veľa vecí ste skopírovali!Napríklad aj niečo čo kreslili moji kamaráti!Alebo to fotili!Napr. clen Vlhres a foto jej "frajera" kresllila moja kamarátka...alebo "mama,otec a segra" sú vlastne moji kamaráti(nemenujem) ktorý to sfotili z hry IT!Sú to ich charaktery!

—————

Dátum: 14.11.2010

Vložil: katryano

Titulok: ..

STE HNUSNE SVINE VŚETKO KOPÍRUJETE I JA MÁM AUTORSKÉ PRÁVA!!!!!!!

—————

Dátum: 02.11.2010

Vložil: rebeQanda

Titulok: prepacte

no takze ja ide na 2 tyzdne do SvP zo skoly a tam nemozem brat PC:(

—————